İlk siparişini ver, toplam 20 TL indirim kazan

1. Yılımızda 8 Kişiye Hediye Veriyoruz!

NOT: BU ÇEKİLİŞ SONUÇLANMIŞ OLUP, KAZANANLAR EN GEÇ 1 KASIM 2019 TARİHİNDE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN DUYURULACAKTIR

Yettim olarak kısa bir süredir sizlere hizmet veriyor olsak da, ekibimizin bir araya gelmesi ve gerekli altyapı çalışmalarını başlatmamızın üzerinden neredeyse 1 yıl geçti. Biz de, ilk yılımızın heyecanını ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak için hediye verelim istedik.

21.09.2019 – 25.10.2019 tarihleri arasında https://yettim.net web adresimiz veya IOS / Android uygulamalarımız üzerinden Yettim üyesi olan 8 kişiye birçok hediye veriyor olacağız. Katılmak için tek yapmanız gereken, bir Yettim hesabı oluşturmanız.

 

Ne Hediye Ediyoruz?

- 2 Kişiye Powerway MP3 – MP4 Video Oynatıcı

- 2 Kişiye Schullz Ozeva Bluetooth Kulaklık

- 2 Kişiye Ttec 5000 mAh Powerbank

- 2 Kişiye Philips Bluetooth Hoparlör (Ses Bombası)

 

 

 

 

Katılım Kuralları:

·         - Hediyeye hak kazanmak için yettim.net web adresimiz veya IOS/Android mobil uygulamalarımız üzerinden üyelik işlemini tamamlamanız gereklidir.

·         - 27.10.2019 tarihinden sonraki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

·         - Bizden hediye kazanan şanslı talihliler, 30.10.2019 tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

·         - Tüm Yettim üyelerine, ilk 3 siparişlerinde kullanabilecekleri toplam 15 TL hediye veriyoruz. Bu hediye, otomatik olarak kullanıcıların cüzdanlarına tanımlanmakta olup, her siparişte 5’er TL olarak sepete yansımaktadır. Bu indirim için minimum sepet tutarı 15 TL ve üzeri olmalıdır. Ayrıca, bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak üye iş yerlerinin teslimat için farklı minimum sepet tutarları söz konusu olabilir.

 

 KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HESAP OLUŞTURABİLİRSİNİZ

 

*Yettim Elektronik İletişim Ltd. Şti. kampanya şartları, kampanya süresi, kampanya kuralları gibi alakalı tüm detayların değiştirilmesi ve/veya yeniden düzenlenmesi hakkını saklı tutar.