İlk siparişini ver, toplam 20 TL indirim kazan

Sınırsızca TL Kazanın

2 yeni ve bol kazançlı özelliğimizi sizlerle paylaşmanın heyecanını paylaşıyoruz.

Artık sadece ilk üyelikte değil, daimi olarak indirim kazanma şansınız var. Üstelik ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı. Nasıl mı?  

 

 

1) Üye girişi yaptıktan sonra "Profil" sayfasında "Arkadaş Daveti" bölümünü göreceksiniz. Burada sosyal medya üzerinden ya da e-posta aracılığı ile dilediğiniz arkadaşlarınızı Yettim üyesi olmaya davet edebilirsiniz. Sizin davetiniz ile sisteme üye olan kullanıcıların ilk siparişinden sonra her ikinizin hesabına da hediye 10 TL tanımlıyoruz. Arkadaş daveti için bir üst limit sınırı yokur.

2) ParaPuan özelliği aktif oldu. Böylece, artık her siparişinizde sepet tutarının %3'ü kadar TL, anında hesabınıza yansıyor.

Cüzdana tıkladığınız zaman kazanılan ve harcanan miktarları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Çok yakında, kazandırmaya devam edecek yeni özellikleri de paylaşıyor olacağız; takipte kalın.

Hesabınızda oturum açmak ve arkadaş davetini kullanmak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

*Yettim Elektronik İletişim Ltd. Şti. kampanya şartları, kampanya süresi, kampanya kuralları gibi alakalı tüm detayların değiştirilmesi ve/veya yeniden düzenlenmesi hakkını saklı tutar.