İlk 3 Siparişinde Geçerli Toplam15 TL Hediye

Sınırsızca TL Kazanın

2 yeni ve bol kazançlı özelliğimizi sizlerle paylaşmanın heyecanını paylaşıyoruz. Şimdilik sadece https://yettim.net web sitemizde aktif. Çok yakında mobil uygulamalarımızda da aktif hale getireceğiz.

Artık sadece ilk üyelikte değil, daimi olarak indirim kazanma şansınız var. Üstelik ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı. Nasıl mı?  

 

 

1) Üye girişi yaptıktan sonra "Profil" sayfasında "Arkadaş Daveti" bölümünü göreceksiniz. Burada sosyal medya üzerinden ya da e-posta aracılığı ile dilediğiniz arkadaşlarınızı Yettim üyesi olmaya davet edebilirsiniz. Her başarılı arkadaş daveti için hem siz, hem de daveti kabul eden arkadaşınız ekstra 10 TL kazanacak. Arkadaş davetini kullanmanız için herhangi bir üst limit bulunmamakta.

2) ParaPuan özelliği aktif oldu. Böylece, artık her siparişinizde sepet tutarının %3'ü kadar TL, anında hesabınıza yansıyor.

Cüzdana tıkladığınız zaman kazanılan ve harcanan miktarları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Çok yakında, kazandırmaya devam edecek yeni özellikleri de paylaşıyor olacağız; takipte kalın.

Hesabınızda oturum açmak ve arkadaş davetini kullanmak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

*Yettim Elektronik İletişim Ltd. Şti. kampanya şartları, kampanya süresi, kampanya kuralları gibi alakalı tüm detayların değiştirilmesi ve/veya yeniden düzenlenmesi hakkını saklı tutar.