İlk siparişinden sonra, toplam 20 TL hediye kazan

Pizza Siparişi - Online Yemek Siparişi, Paket Servis

İncecik pizza hamuruyla kıpkırmızı marine sosu üzerinde türlü et, sebze ve peynir çeşitleriyle hazırlanan pizzaların neredeyse her öğün için hayat kurtarıcı bir özelliği yok mu sizce de? Ana vatanı İtalya olan pizza, yıllar içinde tüm dünyaya yayılarak her coğrafyada farklı biçimde yorumlanmış.

Yaygın bilinen pizza çeşitleri ise İtalyan Pizza, New York Pizza, Neopolitan Pizza, Chicago Pizza, California Pizza, Margarita, Taco, Hawaii Pizza, Yunan Pizza, Romana Pizza şeklinde sıralayabiliriz. Pizza malzemeleri ise damak zevkine de bağlı olarak tamamen vejetaryen pizza olması adına sebze ve peynir türlerinden hazırlanabilir, tavuk, balık, kırmızı et kullanılan pizzalar, zeytin, domates, mısır, kaşar peyniri, mozarella peyniri gibi malzemelerle geniş bir damak zevkine hitap ediyor.

Arkadaş ortamında, öğrenci evlerinde dağ gibi biriken bulaşık günlerinde, futbol akşamlarında veya konsol oyunlarına ayrılan akşamlarda Yettim üzerinden dilediğiniz pizza çeşitlerini sipariş edebilir, online olarak ya da kapıda ödeyerek tadını çıkarabilirsiniz.