İlk siparişinden sonra, toplam 20 TL hediye kazan

Pilav Siparişi - Online Yemek Siparişi, Paket Servis

Dünya üzerinde çok geniş bir alanda, birçok sofra kültürünün parçası olmuştur pilav. Şöyle tane tane dökülen, mis gibi tereyağlı bir pilavın yakışmadığı sofra var mı ki?

Özellikle pirinç pilavı bizim mutfağımızda geniş bir kullanım alanına sahip Birçok ana yemeğin yanında tüketildiği gibi, birçok yemeğin yanında da garnitür olarak tercih ediliyor. Mesela bazı kebap türlerinin yanına çok yakışmakta. Gerek et yemekleri ile, gerekse kuru fasulye gibi lezzetlerle uyumludur ve çok sevilir. Kuru fasulye - pilav ikilisinin hayranı olmayan var mıdır, bilemiyoruz.

Tabii pilav deyince aklımıza sadece pirinç pilavı değil, bulgur pilavı da gelir. Zira bulgur pilavının da kendine has lezzeti ile ayrı bir damak zevkine hitap ettiği gerçeğini görmezden gelemeyiz. İnce bulguru nasıl ki kısır ya da çiğ köftede keyifle tüketiyorsak, normal bulguru da ana yemeğin eşlikçisi ya da garnitür olarak tüketebiliyoruz.

Son olarak pilav üstü döner deyip susuyoruz; fazla söze gerek yok değil mi? Hemen yettim.net üzerinden ya da Yettim mobil uygulamasını kullanarak size en yakın noktalardan siparişinizi verebilirsiniz.