İlk siparişini ver, toplam 20 TL indirim kazan

iPhone8 64 GB Kazanma Fırsatı Seni Bekliyor

Yeni yıl hediyen Yettim’den!

2020 yılını karşılamanın sevincini beraber paylaşalım diye, 1 şanslı kullanıcımıza iPhone 8 64 GB hediye etmeye karar verdik. Kim bilir, belki de bundan sonraki siparişlerini yeni telefonu ile verecek olan şanslı kişi sensindir :))


 


Kampanya Kuralları:

·        Başlangıç Tarihi: 12 Kasım 2019, Bitiş Tarihi: 5 Ocak 2020


·         iPhone 8 64 GB hediyemize hak kazanmak için yettim.net web adresimiz veya IOS/Android mobil uygulamalarımız üzerinden üyelik işlemini eksiksiz (isim, telefon, e-posta bilgileri) tamamlamış olmanız gereklidir. 12 Kasım tarihi öncesinde kaydolmuş kullanıcılarımız ise, 12 Kasım sonrasında gerçekleşmiş siparişleri var ise, otomatik olarak kampanyaya katılmış sayılacaklar.


·         iPhone 8 64 GB hediyemize hak kazanmak için https://instagram.com/yettimapp Instagram hesabımızı takip ediyor olmanız gereklidir.


·         Bizden hediye kazanan şanslı kullanıcımız, 6 Ocak 2020 tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan ve ilgili kampanya sayfasından duyurulacaktır.


·         Tüm Yettim üyelerine, ilk 3 siparişlerinde kullanabilecekleri toplam 15 TL hediye veriyoruz. Bu hediye, otomatik olarak kullanıcıların cüzdanlarına tanımlanmakta olup, her siparişte 5’er TL olarak sepete yansımaktadır. Bu indirim için minimum sepet tutarı 15 TL ve üzeri olmalıdır. Ayrıca, bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak üye işyerlerinin teslimat için farklı minimum sepet tutarları söz konusu olabilir.

*Yettim Elektronik İletişim Ltd. Şti. kampanya şartları, kampanya süresi, kampanya kuralları gibi kampanya ile alakalı tüm detayların değiştirilmesi ve/veya yeniden düzenlenmesi hakkını saklı tutar.